Zkus mě rozesmát (2011) online

Just Go with It, Zkus mě rozesmát, United States, 2011

Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

  • Genre: Komedie, Romantické
  • Délka: 117 min
  • Hrají: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Brooklyn Decker
  • Jazyk: čeština
  • Kvalita: DVDRip

Recenze filmu

Nová sandlerovka zaručuje právě něco na tenhle způsob, ačkoliv pár hluchých míst má. Mezi ty nejcitlivější patří úvodní patnáctiminutovka, která se vleče a vyvolává lehkou skepsi. Jakmile se ale film pořádně rozjede, už se vaty objevuje jen minimum. Na scénu naplno vletí Jennifer Aniston, která nebyla takhle pěkná a vtipná od konce Přátel, k tomu její dvě filmová dítka, jež jsou konstantním terčem klasicky sandlerovských posměšků, a také se naplno využijí exotické lokace, které film táhnou i ve chvílích, když zrovna musíte unést delší dialog.

Ani u těch ale není moc velká šance se nudit, protože herecká sestava si výborně sedne a dialogy i díky tomu mají sympatický švih. Chmie mezi Sandlerem a Anistonkou funguje na jedničku, děti nejsou ani na chvíli otravné a Brooklyn Decker na rozdíl od mnoha jiných modelek umí docela hrát (věčná škoda, že nedostala hlavní roli ve třetích Transformerech). Svoje si odječí i Nicole Kidman, která je tu docela zábavným zjevením, a malou výjimkou je tak akorát Nick Swardson jako naprosto mimózní strejda Eddie. Jeho vysoké skóre špatných vtipů ale v pohodě vyvažuje těch několik málo nezapomenutelných, takže ho ve finále vezmete na milost.

Jako snad u každé sandlerovky se dá samozřejmě namítat, že scénář je spíš sledem jednotlivých gagů. V tomhle případě je ale Dennis Dugan poslepoval do bez problému funkčního celku. A navíc se mu povedlo přidat i něco navíc. Mnoha scénám totiž nechybí slušný emocionální náboj a člověk tak zase jednou nemá pocit, že Sandler akorát shrábnul 25 mega a odjel se s pár vyvolenými slunit na Havaj. Díky za to.

Podtrženo a sečteno, po romantické šmíře, kterou jsme v současnosti nuceni trpět, je to právě Sandler, kdo přichází s jednou z nejzábavnějších mainstreamových romantik poslední doby. Je k nevíře, že to dokázal za pomoci Jennifer Aniston, která v tomhle žánru pohořela pětkrát za sebou. A ještě obdivuhodnější je, že z kina dost pravděpodobně vylezete s pocitem, že si ho Zkus mě rozesmát někdy v budoucnu s klidem dáte ještě jednou. Snad to není jen výjimka, po které se Sander vrátí zpátky k nudným ptákovinám jako Machři a Pohádky na dobrou noc.

Trailer (ukázka nového filmu)

Film online 

Nově filmy